anglia4u

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jesteś TUTAJ :

Informacje Edukacja e-gazety Tygodnik FORUM

Tygodnik FORUM

Email Drukuj

tygodnik ForumTygodnik FORUM” to publikowany od roku 1965 przegląd najciekawszych przedruków z prasy zagranicznej. Czytelnicy znajdą w nim artykuły z m.in. amerykańskich The Washington Post, Los Angeles Times, brytyjskich Financial Times, The Times, The Guardian, niemieckich Der Spiegel, Sueddeutsche Zeitung, francuskich Le Figaro, L'Express, Le Nouvel Observateur.

Od 2001 roku wydawcą pisma jest POLITYKA Spółdzielnia Pracy.  FORUM” zamieszcza wyłącznie przekłady tekstów z prasy zagranicznej. Redakcja zastrzega sobie możliwość zmiany tytułu, leadu i skracania tłumaczonych artykułów, o ile nie wypacza to sensu oryginału. Teksty własne (komentarze, omówienia, przypisy redakcyjne) są odrębnie sygnowane.


tygodnik Forum

FORUM w wersji cyfrowej - taniej i wcześniej w Twoim komputerze.
Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę  FORUM” w wersji cyfrowej, oszczędzasz 30% w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania FORUM”  otrzymujesz bez wychodzenia z domu i ponadto wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej.



Najnowsze filmiki

NextPrevious

Polecamy

Reklama

Reklama

Dobra książka

Benedykt XVIŚwiatłość świata.

Poznajemy Benedykta XVI nie tylko jako przywódcę Kościoła katolickiego, ale też jako człowieka, który ujmująco opowiada o niełatwym wejściu w rolę papieża i zderzaniu się z częstą krytyką pod własnym adresem. Wspomina pielgrzymki i ostatnie spotkania z Janem Pawłem II.

 
Jesteś TUTAJ: Informacje Edukacja e-gazety Tygodnik FORUM